Téma: turnaj pre mládežnícke celky akadémie MFK Rozhanovce

Téma: turnaj pre mládežnícke celky akadémie MFK Rozhanovce

Turnaj ObFZ KEO dorastencov sa uskutočnia dňa 15.2.2016 v v Rozhanovciach. Finálové kolo sa uskutoční ihneď po odohratí zápasov v skupinách "A a B".

Turnaje ObFZ KEO žiakov 17.2.2016 v Rozhanovciach (skupina "B"), Finálové kolo sa uskutoční dňa 17.2.2016 po odohratí zápasov v skupine "B".

 
 
Turnaj dorast – rozpis
 
Rozhanovce
 
 
 
Skupina „A“                                               Skupina „B“
 
Malá Ida                                                      Bidovce
 
Moldava nad Bodvou                                    Blažice
 
Veľká Ida                                                    Kysak
 
Valaliky                                                      Rozhanovce
 
 
 
 
 
Rozpis zápasov:
 
1. Malá Ida – Valaliky (8:00)
 
2. Bidovce – Rozhanovce (8:20)
 
3. Moldava nad Bodvou – Veľká Ida (8:40)
 
4. Blažice – Kysak (9:00)
 
5. Valaliky - Veľká Ida (9:20)
 
6. Rozhanovce – Kysak (9:40)
 
7. Malá Ida - Moldava nad Bodvou (10:00)
 
8. Bidovce – Blažice (10:20)
 
9. Moldava nad Bodvou – Valaliky (10:40)
 
10. Blažice – Rozhanovce (11:00)
 
11. Veľká Ida - Malá Ida (11:20)
 
12. Kysak – Bidovce (11:40)
 
 
 
Skupina „O umiestnenie“
 
 
 
Rozpis zápasov:
 
O 7 miesto: (12:00)
 
O 5 miesto: (12:20)
 
O 3 miesto: (12:40)
 
Finále: (13:00)
 
 
 
Turnaj žiaci – rozpis
 
Skupina „B“ – Rozhanovce, 17.2.2016
 
 
 
Skupina „B“
 
1.Bidovce
 
2.Budimír
 
3.Byster
 
4.Geča
 
5.Rozhanovce
 
6.Valaliky
 
7.Galaktik
 
 
 
Rozpis zápasov:
 
1. Budimír - Galaktik (8:00)
 
2. Byster - Valaliky (8:15)
 
3. Geča - Rozhanovce (8:30)
 
4. Galaktik - Byster (8:45)
 
5. Valaliky - Geča (9:00)
 
6. Bidovce - Budimír (9:15)
 
7. Geča - Galaktik (9:30)
 
8. Byster - Bidovce (9:45)
 
9. Rozhanovce - Valaliky (10:00)
 
10. Bidovce - Geča (10:15)
 
11. Galaktik - Rozhanovce (10:30)
 
12. Budimír - Byster (10:45)
 
13. Rozhanovce - Bidovce (11:00)
 
14. Geča - Budimír (11:15)
 
15. Valaliky - Galaktik (11:30)
 
16. Budimír - Rozhanovce (11:45)
 
17. Bidovce - Valaliky (12:00)
 
18. Byster - Geča (12:15)
 
19. Valaliky - Budimír (12:30)
 
20. Rozhanovce - Byster (12:45)
 
21. Galaktik – Bidovce (13:00)
 
 
 
Turnaj žiaci – rozpis
 
Skupina „O majstra“ – Rozhanovce, 17.2.2016
 
 
 
Rozpis zápasov:
 
Semifinále: A1 – B2 (13:30)
 
Semifinále: B1 – A2 (13:45)
 
O 3 miesto: (14:00)
 
Finále: (14:15)
 
Pridané 14.2.2016